3 groźne bronie z materiałów powszechnie dostępnych. UWAGA 18+

żarówki

Poniższe treści są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich, bo są NAPRAWDĘ NIEBEZPIECZNE, więc nie próbuj ich wykonywać, a potraktuj jedynie jako ciekawostkę. Wierz mi, szybko pożałujesz, bo szybko stanie się nieszczęście.

W Polsce posiadanie broni ostrej jest zakazane, ale że czasy są jakie są i idą jakie idą, trzeba się nieco dozbroić. Aby to jednak zrobić, nie musimy się wcale ubiegać o pozwolenie na broń, a wręcz przeciwnie – pod ręką mamy cały szereg elementów, z których można wykonać wyposażenie obronne w sposób samodzielny.

Pierwszą i jedną z najsłynniejszych propozycji jest laser z latarki i diody z DVD. Jego wykonanie jest o tyle proste, że – ujmując rzecz możliwie najogólniej – wyjmujemy diodę z DVD i montujemy ją zamiast żarówki w latarce Maglite. Trochę kombinowania i oto jest – laser wypalający skórę.

Druga propozycja to prawdziwa bomba, wykonana z wybielacza połączonego z kwasem solnym. Po takim połączeniu wydziela się chlor w formie gazowej, który wyżera błony śluzowe ciała i poddaje je rozpuszczeniu, i to w tak szybkim tempie, że człowiek nawet nie zauważy, a już będzie nieżywy.

Po trzecie wreszcie – czas na napalam, który zrobimy po wymieszaniu polistyrenu w beczce z benzyną aż do uzyskania przypominającej błoto mazi. Potrzeba dużo benzyny i dużo polistyrenu. UWAGA: tego po podpaleniu nie można już ugasić, także jeśli chodzi o ugaszenie wodą, która jeszcze bardziej rzecz rozpali, dlatego naprawdę nie warto tego robić.

Bez względu jednak na to, czy chcesz mieć laser z żarówki czy co gorsza – bombę lub napalm – jeszcze raz apeluję: nie rób tego, jeśli nie wybuchnie wojna. Teraz wydaje Ci się, że to niewinna zabawa, myślisz, że nic Ci się nie stanie, a potem będziesz płakał, że komuś wypaliłeś oko lub sam nie straciłeś rękę. Nie rób tego, a powyższe informacje zostaw na czas wojny.

0 Comments

Leave A Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *